hit counter joomla

Öğrenci Servisi

Cuma, 23 Ağustos 2019 13:48

Ankara Öğrenci Servisi

Ankara Öğrenci Servisi ve Ankara Okul Servisi ve hizmeti sunmaktayız. Ankara Öğrenci Servisi ve Ankara Okul Servisi ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayabilirsiniz.
Telefon: 0312 284 95 95

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çoçuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tam olarak bilincideyiz.Yardımer öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir.

Hergün binlerce çocuğumuz yol arkadaşımız oluyor ve Yardımer'in öğrenci servisi konusundaki sertifika ve başarı belgeleri bizler için tüm çocukları YOL ARKADAŞIMIZ yapıyor.

Personel taşıma hizmetindeki üstün başarı ve tecrübemizi öğrenci servis taşımacılığına da aktarmak için  teknolojinin ve sektörel çözümlerin yeniliklerini kullanarak lider olma hedefiyle yola çıktık.

Öğrenci Servis Taşımacılığındaki politikamız: TEK Seyahat'in ana değerleri olan kalite, güvenli ulaşım, dakiklik, konfor, istikrar ve sektördeki ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden verdiğimiz hizmet ile ilgili olarak aldığımız geri bildirimleri değerlendirerek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktır.

Öğrencilerimizin zamanında, konforlu ve güvenilir bir şekilde okullarına ulaştırmak bu konudaki asli görevlerimizdir. Taşınan tüm personel ve öğrencilerimiz ferdi kaza sigortası kapsamına alınır. TEK Seyahat, TSE belgeli iş deneyimi bulunan kurumsal bir şirkettir. Yetişmiş eğitimli, dürüst ve güvenilir kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 • Çocuklarımız her sabah belirtilen adresten alınır ve okul çıkışında da mutlaka aynı adrese teslim edilirler. Yolun kapalı olması, kazı çalışması yapılması, girilemeyen ve dönüşü olmayan sokaklar, park alanı ve olağanüstü haller istisnadır.
 • Servis araçlarına öğrenci ve öğretmen dışında kimsenin alınması yasaktır.
 • Verilen saatten 5 dakika önce öğrenciyi servise binmeye hazır etmek velinin, taahhüt edilen saatte alış noktasında olmak sürücünün sorumluluğudur.
 • Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilmelidir.
 • Öğrenci aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa servis sürücüsüne, farklı bir aracın güzergâhında ve başka bir adrese bırakılacaksa ilgili okulun firma ulaşım sorumlusuna yazılı bilgi verilmelidir.
 • Şirketi temsilen TEK Seyahat adına ulaşım sorumlusu sürekli olarak okulda bulunur. Bütün organizasyonlar genel müdüre bağlı olarak TEK Seyahat ulaşım sorumlusu tarafından yürütülür.
 • Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımızın devreye alınması ile mağduriyet oluşmadan servis devam etmektedir.

 

 

 • Ankara Öğrenci Servisi
 • Ankara Öğrenci Servisi Firmaları
 • Ankara Öğrenci Servisi Ücretleri
 • Ankara Öğrenci Servisi Fiyatları
Kategori Hizmetlerimiz
Copyright © 2022. TEK Seyahat

Bağlıca mahallesi. 1095.sokak No:5/11
Etimesgut/Ankara

Ofis: 0312 284 95 95

yardimer@yardimer.com